Centrum Edukacji Technoparku Pomerania ZAPRASZA!

Zapraszamy do korzystania z zasobów platformy e-learningowej CE TP. Wszystkie widoczne kursy zamieszczone tutaj są bezpłatne, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Kursy są dostępne dla wszystkich - wystarczy założyć konto i zapisać się na wybrany kurs. Szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są w dziale Pierwsze kroki.

Zmiany w kursach „Technologie wizualizacji na potrzeby reklamy i handlu internetowego” z kategorii Informatyka oraz „Plazma niskotemperaturowa 1” z kategorii Nowe technologie w związku z końcem wsparcia technologii Flash przez firmę Adobe (informacja dodana 02.02.2021 r., edycja 12.02.2021 r.)

Dnia 12.02.2021 r. w godz. 10:00-13:50 kursy Technologie wizualizacji na potrzeby reklamy i handlu internetowego z kategorii Informatyka oraz Plazma niskotemperaturowa 1 z kategorii Nowe technologie były niedostępne. Powodem tego była konieczność dostosowania powyższych kursów po zakończeniu wsparcia Flasha. W pierwszym kursie rozdział 3 Moduł Flash został usunięty. W drugim kursie zostały przywrócone animacje w punktach 1.1.1 oraz 1.1.2. Pierwotnie były one wykonane we Flashu i nie wyświetlały się, zostały zastąpione klipami wideo - bez zmian wcześniej widocznej merytorycznej zawartości.

Wyłączenie kilku kursów w związku z końcem wsparcia technologii Flash przez firmę Adobe (informacja dodana 15.12.2020 r., edycja 15.01.2021 r., 29.01.2021 r.)

29.01.2021 r zamknęliśmy następujące kursy:

  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych z kategorii Informatyka,
  • Komunikacja w społeczeństwie informacyjnym - podstawy wiedzy o komputerach i internecie z kategorii Informatyka,
  • Grafik-prezenter z kategorii Zawody przyszłości,
  • Broker informacji z kategorii Zawody przyszłości,
  • Handlowiec internetowy z kategorii Zawody przyszłości,
  • E-kurs język niemiecki z kategorii Kursy językowe.

Powodem wyłączenia kursów jest zakończenie wsparcia technologii Flash przez firmę Adobe z końcem 2020 r. a co za tym idzie niemożność ich otwarcia w przeglądarkach www takich jak Chrome, Firefox czy Edge, które na początku 2021 r. zostały pozbawione rozszerzenia do obsługi Flash. (Wymienione kursy są całkowicie lub w przeważającej części wykonanane we Flash'u.) Konsekwencją wyłączenia kursów było też zamknięcie kategorii Zawody przyszłości oraz Kursy językowe.

Szkolenia zakończone wystawieniem zaświadczenia lub certyfikatu

Prawie wszystkie szkolenia dostępne na naszej platformie kończą się wystawieniem zaświadczenia albo certyfikatu ukończenia. Jedynym wyjątkiem jest kurs Programowanie Aplikacji Internetowych - Zajęcia Praktyczne z kategorii InformatykaPełna lista szkoleń wraz z rodzajem otrzymywanego dokumentu (zaświadczenie albo certyfikat) znajduje się w menu głównym w zakładce Certyfikaty i zaświadczenia - FAQWarunki jakie trzeba spełnić, aby dostać zaświadczenie lub certyfikat wymienione są w każdym szkoleniu. Należy się z nimi uważnie zapoznać, gdyż niezastosowanie się do nich może uniemożliwić lub utrudnić otrzymanie ww. dokumentu.

UWAGA: Po kursie Programowanie Aplikacji Internetowych - Zajęcia Praktyczne nie przewidujemy możliwości otrzymania zaświadczenia lub certyfikatu.

Blokada możliwości własnoręcznej zmiany imienia i nazwiska

Zablokowaliśmy możliwość własnoręcznej zmiany imienia i nazwiska w ustawieniach konta. Osoby, które chcą dokonać takich zmian prosimy o kontakt z administratorem. Należy wówczas podać adres e-mail użyty w ustawieniach konta, nowe dane oraz krótko powód zmiany (np. zmiana stanu cywilnego, literówka podczas wprowadzania danych itp.) Nowym użytkownikom zakładającym konta przypominamy o konieczności podawania prawdziwych danych oraz o ich sprawdzeniu pod kątem ewentualnych błędów.

Skip course categories

Course categories


Skip Calendar

Calendar

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30