Pierwsze kroki

I. KURSY ON-LINE - PODSTAWOWE INFORMACJE

Wszystkie prowadzone przez Centrum Edukacji Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego szkolenia dostępne są w formie otwartej - dostępnej dla wszystkich osób chcących podnieść swoją wiedzę. Kursy te są prowadzone w ramach statutowej działalności SPNT.

II. LOGOWANIE DO CENTRUM EDUKACJI

Uczestnictwo w szkoleniach wymaga zalogowania się do serwisu. Proces ten dokonuje się automatycznie za pośrednictwem formularza dostępnego pod odnośnikiem Zaloguj się w oknie głównym Centrum Edukacji.

Ekran logowania
  1. W przypadku pierwszego logowania się do serwisu konieczne jest wybranie opcji Zacznij teraz od utworzenia nowego konta. Po naciśnięciu przycisku niezbędne jest wypełnienie wszystkich pól formularza. Jest to proces jednorazowy i służy osobom organizującym szkolenia do gromadzenia statystyk potrzebnych do udoskonalania i dostosowywania kursów pod konkretne wymagania rynku.
    Formularz rejestracyjny
    Następnie należy przepisać dwa słowa z obrazka poniżej. Ten krok został dodany w celu ochrony przed zakładaniem fikcyjnych kont przez automaty. (Konta takie służą potem do spamowania serwisu.) Jeśli słowa są nieczytelne, można spróbować wygenerować nowy obrazek klikając na Wygeneruj inne CAPTCHA lub użyć dźwiękowego CAPTCHA. Ostatnim krokiem jest zaakceptowanie regulaminu serwisu.
    Wpisanie prawdziwych danych i naciśnięcie przycisku Dodaj nowe konto powoduje automatyczne generowanie informacji zwrotnej wysyłanej pod podany wcześniejszy adres e-mailowy (posiadanie poczty elektronicznej jest jedynym warunkiem zalogowania się do serwisu!). Odebranie wiadomości przez przyszłego użytkownika i kliknięcie na zamieszczonym w treści korespondencji odnośniku (linku) skutkuje zakończeniem rejestracji a tym samym udostępnieniem zasobów serwisu.
  2. W przypadku powtórnego logowania się do serwisu konieczne jest wpisanie podanych podczas rejestracji nazwy użytkownika oraz hasła.

W przypadku zapomnienia przez użytkownika hasła bądź nazwy użytkownika istnieje możliwość kliknięcia na odnośnik Zapomniałeś(aś) nazwy użytkownika lub hasła. Wpisanie podanego podczas rejestracji adresu e-mailowego spowoduje natychmiastowe wysłanie pod wskazany adres informacji o zmianie hasła. Akceptacja przesłanego w wiadomości odnośnika spowoduje automatyczną zmianę hasła i przesłanie maila z nazwą użytkownika i nowych hasłem.

Last modified: Tuesday, 1 June 2021, 02:38 PM