Centrum Edukacji Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego - ZAPRASZA!

Zapraszamy do korzystania z zasobów platformy e-learningowej CE SPNT. Wszystkie widoczne kursy zamieszczone tutaj są bezpłatne, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Kursy są dostępne dla wszystkich - wystarczy założyć konto i zapisać się na wybrany kurs. Szczegóły dotyczące rejestracji dostępne są w dziale Pierwsze kroki.

Kolejne szkolenia zakończone wystawieniem zaświadczenia lub certyfikatu [Edytowane: 2018-02-12]

Informujemy, że wzbogaciliśmy ofertę szkoleń, po których można otrzymać certyfikat albo zaświadczenie o jeden z kursów z kategorii Inne czyli kurs Załóż firmę (zaświadczenie), a także o jedyny kurs z kategorii Kursy językowe czyli kurs E-kurs język niemiecki (zaświadczenie) oraz o dziesięć (czyli większość) kursów z kategorii Informatyka. Są to szkolenia: Programowanie Aplikacji Internetowych (zaświadczenie), Bezpieczne korzystanie z sieci Internet (zaświadczenie), Pozycjonowanie w Internecie (zaświadczenie), Internet jako platforma pozyskiwania, wymiany i aktualizacji informacji (zaświadczenie), E-Administracja (zaświadczenie), Internet od Podstaw (zaświadczenie), Technologie wizualizacji na potrzeby reklamy i handlu internetowego (zaświadczenie), Obsługa komputera i urządzeń biurowych (zaświadczenie), Język "C" - ABC programowania komputerów (certyfikat), Komunikacja w społeczeństwie informacyjnym - podstawy wiedzy o komputerach i internecie (zaświadczenie). Wyjątkiem jest kurs Programowanie Aplikacji Internetowych - Zajęcia Praktyczne - po kursie tym nie przewidujemy możliwości otrzymania zaświadczenia lub certyfikatu.

Obok wszystkich szkoleń z kategorii Zarządzanie: Coaching, mentoring i intermentoring (certyfikat), Zarządzanie Usługami IT - ITIL® (zaświadczenie) i Zarządzanie Projektami (zaświadczenie) oraz wszystkich szkoleń z kategorii Zawody przyszłościGrafik-prezenter (zaświadczenie), Broker informacji (zaświadczenie) i Handlowiec internetowy (zaświadczenie) są to jedyne szkolenia, po których można otrzymać dokument potwierdzający udział w kursie. Warunki jakie trzeba spełnić, aby dostać zaświadczenie lub certyfikat wymienione są w każdym szkoleniu - należy je uważnie przeczytać, gdyż niezastosowanie się do nich może uniemożliwić lub utrudnić otrzymanie ww. dokumentu.

Blokada możliwości własnoręcznej zmiany imienia i nazwiska

Zablokowaliśmy możliwość własnoręcznej zmiany imienia i nazwiska w ustawieniach konta. Osoby, które chcą dokonać takich zmian prosimy o kontakt z administratorem. Należy wówczas podać adres e-mail użyty w ustawieniach konta, nowe dane oraz krótko powód zmiany (np. zmiana stanu cywilnego, literówka podczas wprowadzania danych itp.) Nowym użytkownikom zakładającym konta przypominamy o konieczności podawania prawdziwych danych oraz o ich sprawdzeniu pod kątem ewentualnych błędów.

Kursy z projektu B2E

Na naszej platformie od dnia 05.09.2013 są dostępne cztery nowe kursy z języków programowania: SQL, PHP, JavaScript i Java. Kursy, jako część większego projektu ICT (B)usiness to(2) (E)ducation realizowanego przez SPNT (Technopark Pomerania) są dostępne dla wszystkich. Można je znaleźć w nowej kategorii B2E.

Pomiń kategorie kursów

Kategorie kursów


Pomiń Kalendarz

Kalendarz

Pn. Wt. Śr. Cz. Pi. So. Ni.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31