• Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się czym jest plazma niskotemperaturowa i jakie ma zastosowanie w codziennym życiu oraz w zaawansowanej technologii. Umieszczone w modułach tematycznych liczne rysunki, schematy, filmy, animacje ilustrują w prosty sposób niniejsze zagadnienie.

  Autor: Marek Klim.

  Kurs bezpłatny

  Projekt Sieć BalticNet-PlasmaTec współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu INTERREG III A Polska (Województwo Zachodniopomorskie) - Meklerburgia Pomorze Przednie / Brandenburgia

  Rejestracja samodzielna
 • Druga część kursu przeznaczonego dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się czym jest plazma niskotemperaturowa i jakie ma zastosowanie w codziennym życiu oraz w zaawansowanej technologii. Umieszczone w modułach tematycznych liczne rysunki, schematy, filmy, animacje ilustrują w prosty sposób niniejsze zagadnienie.

  Autor: Marek Klim.

  Kurs bezpłatny

  Sieć BalticNet-PlasmaTec

  Rejestracja samodzielna
 • Trzecia część kursu przeznaczonego dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się czym jest plazma niskotemperaturowa i jakie ma zastosowanie w codziennym zyciu oraz w zaawansowanej technologii. Umieszczone w modułach tematycznych liczne rysunki, schematy, filmy, animacje ilustrują w prosty sposób niniejsze zagadnienie.

  Autor: Marek Klim.

  Kurs bezpłatny

  Sieć BalticNet-PlasmaTec

  Rejestracja samodzielna